Druhy dopravy

1. Osobní odběr: Objednávku je možné vyzvednout již druhý den od odeslání objednávky, kdy byl zvolen způsob dopravy “Osobní převzetí ve skladu”, v případě této volby Vás budeme v co nejbližší době kontakovat a domluvíme si s Vámi termín převzetí zboží. 

2. Zboží je doručováno přepravní balíkovou firmou, maximálně do 3 prac. dnů, obvykle do druhého dne. Zboží doručováno pokud nebude uvedeno jinak. O odeslání je zákazník upozorněn na mobilní telefon přepravcem a námi.

a) Cena dobírky a dopravy (0 - 1499,- Kč a do 19 kg) je 100,- Kč + DPH.
b) V případě překročení ceny objednávky nad 1500,- a 20 Kg současně, se automaticky poštovné a dobírka nezapočítává. V případě odeslání zboží a následného vrácení v zákonné 14-ti denní lhůtě, je kupující povinen zpětně uhradit náklady na dopravu, poněvadž nebyla splněna podmínka odběru zboží nad 1500,- Kč a 20 Kg. Poštovné pak odečítáme z ceny objednávky a následně zašleme na účet klienta.

Způsob platby:

- Dobírka
- Předem bankovním převodem

3. Doprava zboží v rámci našich pravidelných rozvozů: Po telefonické dohodě je možné Vás zařadit do programu pravidelného rozvozu zboží. V případě této varianty, Vás budeme obratem po objednání zboží kontaktovat a sdělíme Vám naše možnosti rozvozu v nejbližším možném termínu.

!Pozor! Pokud je balík viditelně poškozen, ihned při předání uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.